HAKKIMIZDA

 

2009 model ve üzeri SRC li EURO IV – EURO V dizel motorlu araçların için üretilen (KAMYON, ÇEKİCİ, OTOBÜS, MİDİBÜS, vb) ve piyasada Adblue, DEF, Üre Çözeltisi, ve AUS 32 isimleriyle bilinen ve SCR.li EURO IV ve EURO V araçların kullanması mecburi olan katalizör katkı maddesinin NEVBLUE adıyla üretimini ve satışını yapmaktayız.


Üre çözeltisi, Adblue, AUS 32, DEF isimleriyle satılan ürünlerin hepsinin ortak özelliği yüksek kalitede ürenin demineralize suda çözünmüş halidir. NEVBLUE, firmamızın özel kendi ismi markasıyla piyasaya sürmüş olduğu ve kendi markasının arkasında durabilecek kadar kararlı olduğu üre çözeltisidir. Uzman ve profesyonel bir kadro ile diğer firmalarımızdaki piyasa memnuniyeti bunlara örnek olarak verilebilir. Hazırlanacak müşteri/bayii/kullanıcı sözleşmeleri, talimatlar, gereklilikler vb. hazırlıklar ile gerekli teminatlar sağlanmış ve müşteri memnuniyeti ön plana alınması hedeflenmiştir. NEVBLUE taşıtınızın SCR sisteminin işlevini yerine doğru getirmesini güvence altına almak için DIN V 70070 standardı ve TS-ISO-22241-1 teknik şartnamesine uygun ve ISO ve CEFIC yönetmelikleri ile uyumludur. SCR sisteminin işlevini en iyi şekilde görmesi için kullanılan ürünün standartlara uyumlu olması çok önemlidir. 


NEVBLUE, TS ISO 22241-1 Standartlarında ürün yapmakla yükümlü olup olası problemlerde şahit numune ve araçtan alınan numuneler bağımsız bir kuruluşta analiz ettirilip standart şartlarının kontrolü yapılır. Eğer ürün nedeniyle araca zarar verilmiş ise tüm masrafları ve analiz bedellerini NEVBLUE karşılamayı taahhüt ve garanti eder.


Ödeyeceğiniz bedelle sadece alacağınız ürünümüzü değil hizmet kalitemize de satın almış olacağınızı unutmayınız. NEVBLUE olarak gelişmekte olan otomotiv sektöründe sizlerin yanında yer almaktan gurur duyar ve her zaman yanınızda olduğumuzu bu vesileyle bir kez daha vurgulamak isteriz.


Ambalajlı 25-30 lt plastik bidonlar ile 1.000 lt.lik IBC konteyner tanklarda dökme olarak satışla sunulmuştur. İsteğiniz doğrultusunda numune çalışması için istediğiniz zaman ürün göndereceğimizi önemle vurgulamak isterim.


Saygılarımızla..